meble kuchenne warszawa

MEBLE KUCHENNE

Od dłuższego czasu specjalizujemy się w produkcji i montażu różnego typu mebli, w tym mebli kuchennych. Nasze projekty umeblowania pomieszczeń kuchennych przygotowujemy z myślą o potrzebach i możliwościach finansowych naszych Klientów, działając przy tym w sposób zorganizowany i z dbałością o efekt końcowy. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, przygotowane z materiałów dostarczanych przez wiodących na rynku producentów takich jak: Kronopol, Pfleiderer, Blum, Hettich, GTV, FGV, Laguna, Sevroll, Rejs, Gamet, Elfa. Na każdym etapie realizacji zamówienia służymy wsparciem i pomocą, doradzamy wybór najbardziej optymalnych rozwiązań, pozostajemy przy tym otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie oraz propozycje. Tworzymy zarówno nowoczesne, jak również klasyczne czy stylowe meble do kuchni, spełniając przy tym marzenia każdego Klienta. Zapewniając kompleksowe wykończenie kuchni, poza szafkami kuchennymi, blatami, wyspami, oferujemy dodatkowo szkło na ścianę czy też oświetlenie.

Meble kuchenne to niewątpliwie nasza specjalność, o czym już teraz możesz się przekonać!

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Warszawa i okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

meble łazienkowe warszawa

MEBLE ŁAZIENKOWE

Meble łazienkowe, stanowiąc jeden z istotnych elementów naszej oferty, przygotowujemy w sposób staranny z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu produkty wychodzące spod naszych rąk mogą służyć użytkownikom na wiele lat! Nasze meble na wymiar tworzymy z myślą o indywidualnych zapotrzebowaniach Klientów, którym zależy na niestandardowym, solidnie wykonanym, eleganckim produkcie. Zapewniamy kompleksowe usługi, w tym wycenę, wsparcie doradcze oraz pomoc już po wykonaniu zleconych prac. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, pochodzących od wielu uznanych marek – wspomnieć można choćby o takich nazwach jak: Kronopol, Pfleiderer, Blum, Hettich, GTV, FGV, Laguna, Sevroll, Rejs, Gamet czy Elfa. Gwarantujemy wykonanie kompletu mebli łazienkowych (szafki na wymiar, w tym wbudowanego kosza na pranie, lustra, zabudowy pralek itd.), a na życzenie jesteśmy w stanie zaoferować również oświetlenie. Wszystko z myślą o zadowoleniu naszych Klientów.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Warszawa i okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

zabudowa sypialni warszawa

ZABUDOWA SYPIALNI

Sypialnia to pomieszczenie, które niewątpliwie wymaga specjalnego, nietuzinkowego umeblowania. Działając jako zespół specjalistów potrafimy zaprojektować i wyposażyć sypialnię naszych Klientów, zgodnie z Ich marzeniami. Produkujemy eleganckie i pojemne szafy na wymiar, w naszej ofercie można znaleźć także wygodne łóżka, funkcjonalne komody czy różnego rodzaju toaletki. Dokładamy starań, aby nasze meble trafiały w gust i zapotrzebowania Klienta. Oferujemy nie tylko kompleksowe wykonanie usług, ale także doradztwo oraz pomoc po wykonaniu zlecenia. Nasze produkty wytwarzamy z materiałów wysokiej jakości przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Świetnie radzimy sobie z urządzaniem sypialni zaaranżowanych w stylu klasycznym, jak i modernistycznym. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którym zależy na wyposażeniu swoich sypialni w wygodne, komfortowe meble, i – w razie potrzeby – eleganckie, a zarazem nastrojowe oświetlenie.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Warszawa i okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

zabudowa garderoby warszawa

ZABUDOWA GARDEROBY

Garderoby coraz częściej stanowią istotny element domów i mieszkań. Warto zadbać o to, aby ich zabudowa odpowiadała indywidualnym zapotrzebowaniom użytkowników. Wychodząc naprzeciw temu jesteśmy w stanie zaoferować szereg usług z tym związanych. Możemy zaproponować różnego rodzaju zabudowy - wykonane w zależności od powziętego kształtu planu zabudowy (m.in. plan liniowy, plan L, plan U) lub indywidualnych oczekiwań Klienta. Zapewniamy wysokiej jakości usługi, w tym wyposażanie garderób w półki, drążki, szuflady, drzwiczki, pantografy, oświetlenie, lustra czy nawet toaletki. Nasze produkty wykonane są z materiałów wysokiej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Naszym Klientom oferujemy także wsparcie doradcze, wiarygodną wycenę oraz serwis do dyspozycji po zakończeniu realizacji. Działamy zawsze według propozycji i wymagań Klienta, w sposób drobiazgowy podchodząc do każdego etapu zlecenia.

Do wszystkich naszych projektów podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Warszawa i okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

szafy wnękowe warszawa

SZAFY WNĘKOWE

Nasza firma specjalizuje się m.in. w tworzeniu wysokiej jakości szaf wnękowych. Zgodnie z naszą filozofią wszystkie oferowane szafy na wymiar dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych Klienta, oferując przy tym fachową i kompleksową poradę na każdym etapie realizacji zamówienia. Naszych Klientów obejmujemy pełną opieką już od chwili pierwszego spotkania, na którym rozpoznajemy potrzeby, doradzamy układ szafy dostosowany do przeznaczonego na nią miejsca lub wnęki, jak również przedstawiamy pomysł na nią - poprzez wiarygodną wstępną wycenę, która nigdy znacznie nie odbiega od tej końcowej - aż do momentu samego montażu szafy. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc naszych fachowców, także po ukończonej realizacji. Szafy na wymiar wykonujemy zarówno z płyt laminowanych, jak również MDF lakierowanego czy forniru. Podczas tworzenia szafy wykorzystujemy materiały najlepszych producentów na rynku, wśród których znajdują się m.in. Kronopol, Pfleiderer, Blum, Hettich, GTV, FGV, Laguna, Sevroll, Rejs, Gamet czy Elfa. Tworzymy zarówno nowoczesne, jak również klasyczne i stylowe szafy, spełniając przy tym marzenia każdego Klienta. Zapewniamy indywidualne i wyjątkowe wykończenie szafy, poprzez m.in. samodzielne składanie drzwi przesuwnych, co pozwala na dowolną kompozycję materiałów oraz kolorystyki. Można u nas zamówić lustro, szkło (w tym również z grafiką), a nawet oświetlenie do szafy.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją - przekonaj się o tym sam! Warszawa i okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

meble pokojowe

MEBLE POKOJOWE

Projektowanie mebli pokojowych pod indywidualne potrzeby to specjalność naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że oferowane meble na wymiar spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze usługi dostosowujemy do zapotrzebowań i możliwości finansowych Klienta, oferując fachową i kompleksową poradę na każdym etapie realizacji zamówienia, a także oferując wsparcie po ukończonym zleceniu. Dokonujemy także wstępnej wyceny naszych produktów oraz prac montażowych. Meble pokojowe wykonujemy zarówno z płyt laminowanych, jak również MDF lakierowanego czy forniru. Podczas tworzenia mebli pokojowych wykorzystujemy materiały najlepszych producentów, takich jak: Kronopol, Pfleiderer, Blum, Hettich, GTV, FGV, Laguna, Sevroll, Rejs, Gamet i Elfa. Tworzymy nie tylko nowoczesne, ale także klasyczne czy stylowe meble pokojowe. Wykonujemy m.in. zabudowy ścian, szafy na wymiar, łóżka, komody, biurka oraz wiele innych produktów zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Zapewniając kompleksowe wykończenie pokoju, można u nas dodatkowo zamówić lustro czy oświetlenie.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją - przekonaj się o tym sam! Warszawa i okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

meble dziecięce warszawa

MEBLE DZIECIĘCE

Oferowane przez nas meble na wymiar cieszą się rosnącym uznaniem wśród Klientów oraz w branży meblarskiej. W naszej bogatej ofercie znaleźć można m.in. meble dziecięce, starannie przygotowywane, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Każdy projekt umeblowania pokoju dziecięcego dostosowujemy do zapotrzebowań oraz możliwości finansowych Klientów, oferując zawsze fachową poradę. Zapewniamy kompleksową realizację powierzonych zadań, specjalistyczne doradztwo oraz wiarygodną wycenę produktów i montażu. Oferowane meble dziecięce wykonujemy m.in. z płyt laminowanych, MDF lakierowanego oraz forniru, wykorzystując materiały uznanych producentów, takich jak: Kronopol, Pfleiderer, Blum, Hettich, GTV, FGV, Laguna, Sevroll, Rejs, Gamet, Elfa. Dokładamy starań, aby nasze meble dziecięce spodobały się rodzicom oraz ich pociechom. Nie boimy się eksperymentować, korzystając na przykład z bogatej palety kolorów, które niewątpliwie nadadzą uroku pokojowi dziecięcemu. Wykonujemy m.in. zabudowy ścian, szafy, łóżka i łóżeczka, komody, biurka oraz inne produkty z myślą o najmłodszych - wszystko na życzenie Klienta. Zapewniając klientowi kompleksowe wykończenie pokoju dziecięcego, można u nas dodatkowo zamówić oświetlenie.

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją - przekonaj się o tym sam! Warszawa i okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

meble biurowe warszawa

MEBLE BIUROWE

Eleganckie i funkcjonalne meble biurowe to wizytówka każdej szanującej się firmy. Specjalizujemy się w produkcji i montażu mebli dla różnego rodzaju przedsiębiorstw, stosując przy tym rozwiązania odpowiadające zapotrzebowaniom i charakterowi wykonywanej pracy. Proponujemy naszym Klientom zarówno kompleksowe realizacje - związane z zaprojektowaniem, produkcją, dostarczeniem i montażem kompletu umeblowania - jak i mniejsze zlecenia związane z aranżacją wybranych pomieszczeń firmowych. Gwarantujemy, że nasze produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, cechując się wytrzymałością, ergonomicznością oraz elegancją. Przygotowujemy m.in. biurka, stoły czy szafki, dostosowane do każdego typu pomieszczeń firmowych, jak recepcja, biuro, gabinet szefostwa, pomieszczenie socjalne, sala konferencyjna. Wybierając naszą ofertę, zapewniasz sobie elegancki, reprezentatywny wystrój dla Twojej firmy!

Do wszystkich realizowanych przez nas projektów podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Warszawa oraz okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

realizacja nietypowych zamówień warszawa

REALIZACJA NIETYPOWYCH ZAMÓWIEŃ

Jesteśmy uznaną marką w branży meblarskiej. Nasz sukces budowaliśmy m.in. poprzez realizację nietypowych zamówień. Jeśli zatem szukasz specjalistów np. od aranżacji mebli w spiżarni czy w przydomowym warsztacie, to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się projektowaniem różnego rodzaju wnętrz, produkujemy także meble na wymiar według indywidualnych zapotrzebowań. Chętnie poznamy Twoje pomysły i pomożemy zrealizować wszystkie niestandardowe plany. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Korzystając z naszych usług masz gwarancję profesjonalnego wykonania powierzonych zadań, terminowości oraz wysokiej jakości naszych produktów. Zajmowaliśmy się już realizacją nietypowych zamówień, dlatego wiemy, w jaki sposób wykonać zlecenie, aby zadowolić Klienta.

Do wszystkich realizowanych przez nas projektów podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Warszawa oraz okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!

meble restauracyjne warszawa

MEBLE RESTAURACYJNE / KAWIARNIANE / HOTELOWE / KLUBOWE

Wysoka jakość produktów oraz przystępna cena to główne czynniki, które decydują o naszej popularności w branży meblarskiej. Dostarczamy naszym Klientom meble na wymiar, wykonane z materiału pochodzącego od uznanych producentów (jak choćby Kronopol, Blum, Hettich, GTV, FGV, Sevroll, Rejs, Gamet), przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Meble restauracyjne, kawiarniane, hotelowe czy klubowe powinny mieć swój indywidualny charakter, który jesteśmy w stanie nadać produktom wychodzącym spod naszych rąk. Gwarantujemy wiarygodną wycenę oferowanych usług, a także doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Nie tylko produkujemy i dostarczamy komplet umeblowania, możemy bowiem zapewnić również eleganckie oświetlenie, dostosowane do charakteru miejsca i zapotrzebowań Klienta. Wszystko w zależności od warunków zamówienia.

Do każdego realizowanego przez nas projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Warszawa oraz okolice to główne rejony, w których działamy, choć otwieramy się także na pozostałą część kraju. Zapraszamy do współpracy!